S & B-N anno 2022

S & B-N er satt sammen av fagnerder som lever for å dele sitt talent med hverandre og andre.
Teamet som settes sammen varierer fra prosjekt til prosjekt, og v
åre erfarne frilansere kobles på når det er behov for deres spisskompetanse. 

Jostein

Gründer og medeier av S & B-N. 18 års bransjeerfaring med spisskompetanse innen fargestyring, ferdiggjøring, bildebehandling og som produsent for digitale og interaktive produksjoner.

Favorittvinyl:
Åge Aleksandersen / Levva Livet

Mobil: + 47 932 34 788
E-post: jostein@sogbn.no

Christian

Gründer og medeier av S & B-N. 23 års bransjeerfaring med spisskompetanse innen grafisk design, art direction, tekst, illustrasjon, konseptutvikling, strategi og som regissør.

Favorittvinyl:
Nina Simone / Amazing

Mobil: + 47 932 69 203
E-post: christian@sogbn.no

Nina

14 års bransjeerfaring som stylist, kreatør og prosjektleder. Fungerer som koordinator i S & B-N. Sitter i styret til Sabla Bra.

Favorittvinyl:
Dennis Wilson / Pacific Ocean Blue

Mobil: + 47 901 38 004
E-post: nina@sogbn.no

Rune

26 års bransjeerfaring med spisskompetanse innen Art Direction og Illustrasjon.

Favorittvinyl:
Led Zeppelin / Physical Grafitti

Mobil: + 47 909 89 267
E-post: rune@sogbn.no

Chris Thomas

Produsent og filmfotograf med mange års erfaring innen reklamefilm og TV-innhold. Har så og si alt av sertifikater og løyver i tillegg til spisskompetanse innen post-prod.

Favorittvinyl:
Husane sidder med tean i tanga/ Sørlandsviser Øyvind Smestad

Mobil: +47 454 01 932
E-post: chris@sogbn.no

Eline

En potet i byrået med kompetanse innen innholdsproduksjon, kommunikasjon og medier.

Favorittvinyl:
Harry Styles / Harry´s House

Mobil: + 47 915 79 835
E-post: eline@sogbn.no

Nicolai

Ragu-Kongen har spisskompetanse innen grafisk design, branding og motion graphics. Hobbist innen 3D.

Favorittvinyl:
Porter Robinson / Worlds

Mobil: + 47 958 00 406
E-post: nicolai@sogbn.no

Simon

Styrer sjappa som daglig leder. Har i tillegg bakgrunn innenfor postprodusent reklamefilm og erfaring fra produksjoner med både små og store produksjonsselskaper, reklamebyråer og sluttkunder. Trivsel og samhold står sterkt hos Simon.

Favorittvinyl:
Don´t look back / Boston

Mobil: + 47 450 52 946
E-post: simon@sogbn.no

Erfarne Frilansere

Ulike fagdisipliner