S & B-N anno 2020

S & B-N er satt sammen av fagnerder som lever for å dele sitt talent med hverandre og andre.
Teamet som settes sammen varierer fra prosjekt til prosjekt, og v
åre erfarne frilansere kobles på når det er behov for deres spisskompetanse. 

Jostein

Gründer og medeier av S & B-N. 18 års bransjeerfaring med spisskompetanse innen fargestyring, ferdiggjøring, bildebehandling og som produsent for digitale og interaktive produksjoner.

Favorittvinyl:
Åge Aleksandersen / Levva Livet

Mobil: + 47 932 34 788
E-post: jostein@sogbn.no

Christian

Gründer og medeier av S & B-N. 23 års bransjeerfaring med spisskompetanse innen grafisk design, art direction, tekst, illustrasjon, konseptutvikling, strategi og som regissør.

Favorittvinyl:
Nina Simone / Amazing

Mobil: + 47 932 69 203
E-post: christian@sogbn.no

Nina

14 års bransjeerfaring som stylist, kreatør og prosjektleder. Fungerer som koordinator i S & B-N. Sitter i styret til Sabla Bra.

Favorittvinyl:
Dennis Wilson / Pacific Ocean Blue

Mobil: + 47 901 38 004
E-post: nina@sogbn.no

Ronny

18 årsbransjeerfaring med spisskompetanse innen alt av produksjon til analoge og digitale flater. Fungerer også til daglig som prosjektleder.

Favorittvinyl:
Kanako Hilo & his Hawaiian Orchestra / Hawaii Insel Meiner Träume

Mobil: + 47 957 48 402
E-post: ronny@sogbn.no

Rune

26 års bransjeerfaring med spisskompetanse innen grafisk formgivning og tegning.

Favorittvinyl:
David Bowie / Greates hits

Mobil: + 47 909 89 267
E-post: rune@sogbn.no

Erik

19 års bransjeerfaring og spisskompetanse innen digital design og utvikling.

Favorittvinyl:
ToTo / The Seventh One

Mobil: + 47 957 59 867
E-post: erik@sogbn.no

Eline

Nyutdannet potet med kompetanse innen innholdsproduksjon, kommunikasjon og medier

Favorittvinyl:
Pink Floyd / The Wall

Mobil: + 47 915 79 835
E-post: eline@sogbn.no

Nicolai

Nyutdannet i grafisk kommunikasjon med spisskompetanse innen grafisk design, branding og motion graphics.

Favorittvinyl:
Porter Robinson / Worlds

Mobil: + 47 958 00 406
E-post: nicolai@sogbn.no

Erfarne Frilansere

Ulike fagdisipliner