preloder

S & B-N anno 2019

S & B-N er satt sammen av fagnerder som lever for å dele sitt talent med hverandre og andre.
Teamet som settes sammen varierer fra prosjekt til prosjekt, og v
åre erfarne frilansere kobles på når det er behov for deres spisskompetanse. 

Jostein Syvertsen

Jostein Syvertsen

Daglig leder / Rådgiver

Mobil: + 47 932 34 788

E-post: jostein@sogbn.no

Gründer og medeier av S & B-N. 16 års
bransjeerfaring med spisskompetanse innen fargestyring, ferdiggjøring, bildebehandling og som produsent for digitale og interaktive produksjoner.

Favorittvinyl:
Åge Aleksandersen / Levva Livet

 

Christian Bråthen-Nordland

Christian Bråthen-Nordland

Kreativ leder / Tekstforfatter

Mobil: + 47 932 69 203

E-post: christian@sogbn.no

Gründer og medeier av S & B-N. 21 års bransjeerfaring med spisskompetanse innen grafisk design, art direction, tekst, illustrasjon, konseptutvikling, strategi og som regissør. 

Favorittvinyl:
Nina Simone / Amazing

Nina Bråthen-Nordland

Nina Bråthen-Nordland

Prosjektleder

Mobil: + 47 901 38 004

E-post: nina@sogbn.no

12 års bransjeerfaring som stylist, kreatør og prosjektleder. Fungerer som koordinator i S & B-N. Sitter i styret til Sabla Bra.

Favorittvinyl:
Dennis Wilson / Pacific Ocean Blue

Ronny Reisvold

Ronny Reisvold

Grafisk formgiver / prosjektleder

Mobil: + 47 957 48 402

E-post: ronny@sogbn.no

16 årsbransjeerfaring med spisskompetanse innen alt av produksjon til analoge og digitale flater.
Fungerer også til daglig som prosjektleder.

Favorittvinyl:
Kanako Hilo & his Hawaiian Orchestra / Hawaii Insel Meiner Träume

Rune Helander

Rune Helander

AD / Illustratør

Mobil: + 47 909 89 267

E-post: rune@sogbn.no

24 års bransjeerfaring med spisskompetanse innen grafisk formgivning og tegning.

Favorittvinyl:
David Bowie / Greates hits

Therese Karlsen

Therese Karlsen

Grafisk designer

Mobil: + 47 980 45 242

E-post: therese@sogbn.no

Nyutdannet med spisskompetanse innen grafisk design. Sitter i styret til Sabla Bra og Grafill Sørlandet.

Favorittvinyl:
Beyoncè / Lemonade

Erik Berhus

Erik Berhus

Digital designer

Mobil: + 47 957 48 402

E-post: erik@sogbn.no

17 års bransjeerfaring og spisskompetanse innen digital design og utvikling.

Favorittvinyl:
Twisted Sister / Come out and play

 

Teagan

Teagan

PT

E-post: teagan@sogbn.no

Erfarne Frilansere

Erfarne Frilansere

Ulike fagdisipliner